Biz Kimiz

GRC Project; Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla Gülfer Öcalır ve Mehmet Erdemli tarafından oluşturulmuştur. Bünyesinde, konusunda uzman eğitimciler, mühendisler ve psikologlar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Gülfer Öcalır

Ortak

1992 yılında Borsa aracı kurumlarında yatırım uzmanlığı ve satış yöneticiliği ile iş yaşamına başlamıştır.

Bankacılık sektörüne 1995 yılında İktisat Bankası ile giriş yaparak uzun yıllar yöneticilik yaptı. 28 senelik finans sektörü macerasında Bölge Satış Müdürlüğü, Genel müdürlük Bölgeler Satış Koçluğu ve İktisat Bankası, TEB, Denizbank ve Finansbank gibi sektörün büyük bankalarında şube müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Yılların satış, pazarlama ve yöneticilik deneyimlerini oluşumunu sağladığı GRC Project'de profesyonel şirketlerle paylaşmaktadır.

Mehmet Erdemli

Ortak

İş yaşamına 1997 yılında Finans sektöründe başlayan Mehmet Erdemli; çeşitli bankalarda edindiği deneyimlerin sonucunda 2003 yılında Enerji ve Akaryakıt sektörüne geçiş yapmıştır.

OPET, Türk Petrol, Aytemiz gibi sektörün dev firmalarında satış müdürlüğü ve bölge müdürlüğü pozisyonlarında çalışmıştır. Deneyimlerini REXOIL markasını yaratarak devam etmiştir. Sektöre yeni girecek markaların yapılanmaları konusunda danışmanlıklarını sürdürmektedir.

Yılların satış, pazarlama ve yöneticilik deneyimlerini oluşumunu sağladığı GRC Project'de profesyonel şirketlerle paylaşmaktadır.

TOP